Registrace nového účtu

Pro úspěšnou registraci vašeho nového účtu je třeba vyplnit všechna pole. Po dokončení registrace se ihned můžete přihlásit, vstupovat do všech sekcí a především získáte přístup ke všem dílenským příručkám a manuálům na našem serveru. Pečlivě si uschovejte vaše heslo, které zadáte při registraci! Registrací souhlasíte s podmínkami našeho serveru.

Pro úspěšné dokončení registrace je nutné zaslat jednorázovou aktivační sms v hodnotě 30 Kč vč. DPH. Po provedení platby vám přijde váš unikátní registrační kód, který zadáte níže do registračního pole. Aktivační sms je zavedena z důvodu zkvalitňování služeb a platbu již nikdy nemusíte znovu provádět. Cena SMS je 30 Kč vč. DPH. Technicky zajišťuje Airtoy a.s., Infolinka 602 777 555, www.platmobilem.cz

Nyní probíhá akce na jednorázovou aktivaci nového účtu za pouhých 30 Kč. vč. DPH, ušetříte tak 40% z běžné ceny!Uživatelský Nick:*

Heslo:*

Heslo znovu:*

E-mail:*

Aktivační kód z SMS:*

Opište text v obrázku:*

Antispam CODE

Příručky a manuály

Najdete nás na Facebooku

DoporučujemePotřebuje váš automobil servis či hledáte vhodný autoservis v okolí Mladé Boleslavi? Autoservis Tomáš Musil nabízí kompletní služby jako je autodiagnostika, programování řídících jednotek, výměna provozních kapalin, opravy po havárii a další služby za přijatelné ceny a v prvotřídní kvalitě.

Zajímá vás nová Škoda Kodiaq? Prohlédněte si aktuální ceník Škody Kodiaq a domluvte si testovací jízdu u autorizovaného dealera Auto-Poly!

Návštěvnost

TOPlist

Naše databáze již obsahuje 50 příruček a manuálů, 74 modelů vozů řazených mezi 26 značek a 131 modelových řad. Službu již používá 2432 spokojených zákazníků.

Dílenská příručka | www.dilenskaprirucka.cz
Dílenská příručka | www.dilenskaprirucka.cz

Copyright © 2013 - 2019 DílenskáPříručka.cz
Optimalizováno pro rozlišení 1280 x 800 a vyšší.
Pro plné zobrazení používejte prohlížeč Mozilla FireFox nebo Google Chrome.
Pokud naleznete autorské dílo, s jehož uveřejněním zde nesouhlasíte, kontaktujte nás.
Všechny soubory, které jsou na těchto webových stránkách ke stažení nejsou uloženy na tomto serveru.
Příručky a manuály k osobním, užitkovým vozidlům včetně motocyklů.
Partnerské odkazy