Podmínky používání serveru DílenskáPříručka.cz

Podmínky využívání a používání služeb webového serveru DílenskáPříručka.cz

1. dilenskaprirucka.cz je webový informační server provozovaný fyzickou osobou, dále jen Provozovatel.

2. server dilenskaprirucka.cz obsahuje vlastní databázi značek motorových vozidel, modelů a motorizací. Dále umožňuje stažení souborů a složek z jiných serverů. Služby serveru dilenskaprirucka.cz jsou zpoplatněny registračním poplatkem a dále ročním poplatkem při dlouhodobém využívání služeb tohoto serveru. Roční poplatek se platí vždy po uplynutí 365 dní od posledního uhrazení poplatku. Veškeré služby, které poskytuje webový server dilenskaprirucka.cz jsou určeny pro soukromé osoby a podnikatelské subjekty, dále jen Uživatele.

3. Veškeré informace, které jsou na serveru dilenskaprirucka.cz uváděny je možné použít pro soukromé i podnikatelské účely. Kopírování obsahuje je však výslovně zakázáno. Po dohodě s Provozovatelem je možné uváděné informace dále šířit a kopírovat.

4. Jednotlivé technické listy, příručky a manuály jsou vkládány na server dilenskaprirucka.cz ručně a to proškolenými pracovníky z daného oboru autoprůmysl, autoopravy a autoservisy.

5. Před registrací je všem návštěvníkům serveru dilenskaprirucka.cz povolen přístup do databáze manuálů, příruček a technických listů všech kategorií, které jsou dostupné aby se předešlo sporům při nedohledání požadovaných informací o daném typu vozu či motorizaci hledaného vozu.

6. Provozovatel prohlašuje že negarantuje dostupnost obsahu a informací všech zveřejněných kategorií a značek vozů a motorizací. Tyto informace a obsah jako jsou technické listy a manuály budou postupně doplňovány proškolenými pracovníky. Před registrací má však každý návštěvník možnost nahlédnout zda je hledaný obsah, informace či technický list pro daný typ vozu dostupný.

7. Provozovatel je oprávněn bez souhlasu Uživatelů a i bez jejich předchozího oznámení služby Serveru dilenskaprirucka.cz upravovat nebo inovovat, případně zcela zrušit a to bez peněžní náhrady za případnou škodu, která vznikne Uživateli.

8. Provozovatel negarantuje 100% dostupnost webového serveru dilenskaprirucka.cz, která je dána možnými výpadky elektrických energií, internetu či poruchou hardwaru serveru.

9. Provozovatel nenese žádnou zodpovědnost za pravdivost uváděných údajů a informací a za případné škody v souvislosti s těmito uváděními údaji a informacemi zveřejněných na serveru dilenskaprirucka.cz.

10. Uživatel bere na vědomí že služby serveru dilenskaprirucka.cz nelze nijak právně ani soudně vymáhat.

11. Uživatel souhlasí ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Provozovatel je oprávněn zasílat Uživateli jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách, které dilenskaprirucka.cz nabízí.

12. Na našich webových stránkách se zobrazují reklamy poskytované reklamními společnostmi třetí strany. Tyto společnosti mohou používat údaje (nikoli však jméno, adresu, e-mailovou adresu a telefonní číslo) o vašich návštěvách těchto i jiných webových stránek k poskytování reklam na zboží a služby, které vás zajímají.

13. Provozovatel prohlašuje, že se vedení služeb dilenskaprirucka.cz věnuje a bude věnovat s vynaložením maximálního úsilí a s odbornou péčí, tak aby minimalizoval veškerá případná rizika, která by při řádném využívání služby dilenskaprirucka.cz mohla vzniknout uživatelům či třetím osobám.

14. Tyto podmínky nabývají platnosti a účinnosti okamžikem jejich zveřejnění. Provozovatel si vyhrazuje právo tyto podmínky změnit. Provozovatel je oprávněn zamezit přístupu uživateli, který poruší tyto podmínky, a vyhrazuje si právo i na zrušení uživatelského profilu bez udání důvodu. Tyto podmínky zároveň platí pro všechny Uživatele vč. návštěvníků, kteří nejsou registrovaní.

15. Registrovaný uživatel vyjadřuje svou registrací souhlas se zasíláním obchodních nabídek partnerů společnosti provozovatele nebo marketingových novinek provozovatele (tzv. direct mail – obchodní sdělení) na uvedený e-mail. Současně vyjadřuje souhlas k poskytnutí uvedených kontaktů partnerům provozovatele. Registrovaný uživatel je oprávněn svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení a elektronické pošty za účelem přímého marketingu kdykoliv odvolat formou písemného sdělení zaslaného na adresu sídla provozovatele dále k tomuto účelu smí využít odkaz pro zrušení registrace, který je automatickou součástí jemu zasílaných emailových zpráv.

Příručky a manuály

Najdete nás na Facebooku

DoporučujemePotřebuje váš automobil servis či hledáte vhodný autoservis v okolí Mladé Boleslavi? Autoservis Tomáš Musil nabízí kompletní služby jako je autodiagnostika, programování řídících jednotek, výměna provozních kapalin, opravy po havárii a další služby za přijatelné ceny a v prvotřídní kvalitě.

Zajímá vás nová Škoda Kodiaq? Prohlédněte si aktuální ceník Škody Kodiaq a domluvte si testovací jízdu u autorizovaného dealera Auto-Poly!

Návštěvnost

TOPlist

Naše databáze již obsahuje 50 příruček a manuálů, 74 modelů vozů řazených mezi 26 značek a 131 modelových řad. Službu již používá 2432 spokojených zákazníků.

Dílenská příručka | www.dilenskaprirucka.cz
Dílenská příručka | www.dilenskaprirucka.cz

Copyright © 2013 - 2019 DílenskáPříručka.cz
Optimalizováno pro rozlišení 1280 x 800 a vyšší.
Pro plné zobrazení používejte prohlížeč Mozilla FireFox nebo Google Chrome.
Pokud naleznete autorské dílo, s jehož uveřejněním zde nesouhlasíte, kontaktujte nás.
Všechny soubory, které jsou na těchto webových stránkách ke stažení nejsou uloženy na tomto serveru.
Příručky a manuály k osobním, užitkovým vozidlům včetně motocyklů.
Partnerské odkazy