FAQ - Často kladené dotazy

Proč nejde soubor stáhnout?
Pravděpodobně stahuje v tuto chvíli více uživatelů najednou. Zkuste soubor stáhnout později případně nás kontaktujte a my vše ověříme.

Stažený soubor nelze otevřít
V tomto případě zkontrolujte na stránce souboru jeho formát v kolonce s popisem “Formát souboru” a ověřte příponu staženého souboru. V případě že je formát vámi staženého souboru jiný tak jej změňte.

Po odeslání aktivační SMS nedorazil aktivační kód
V tomto případě nás neprodleně kontaktujte. V každém případě budeme potřebovat znát vaše telefonní číslo ze, kterého byla provedena platba. Pokud nás budete kontaktovat e-mailem, uveďte do něj vaše telefonní číslo na, které vás pravděpodobně budeme také kontaktovat pro rychlé vyřešení situace.

Sháním příručku či manuál, který není v nabídce
Pokud hledáte dílenskou příručku či manuál, který nemáme v naší nabídce, tak nás kontaktujte s požadavkem na jeho umístění.

Stažený soubor není v Českém jazyce
U každého souboru je uvedena jeho mutace, kterou nelze nijak ovlivnit. V případě že hledáte příručku či manuál v jiném jazyce než, který máme v nabídce neváhejte nás kontaktovat.

Stažení souboru vyžaduje registraci
Pro stahování souborů na našem serveru je nutná registrace a aktivace uživatelského účtu.Registrace zabere necelou minutu vašeho času a vy budete poté moci neomezeně stahovat manuály a příručky z naší nabídky.

Nelze se zaregistrovat ani po zadání registračního kódu
V tomto případě si pečlivě překontrolujte všechny zadané registrační údaje. Především aktivační kód z sms, který vždy obsahuje 10 znaků a kontrolní kód z obrázku (antispam), který rozlišuje malá a velká písmena.

Modelová řada neobsahuje technický list, který hledám
Pokud nenaleznete technický list k modelu vozu, který hledáte, kontaktujte nás.

Pokud jste nenalezli odpověď na váš dotaz, tak nás neváhejte kontaktovat.

Příručky a manuály

Najdete nás na Facebooku

DoporučujemePotřebuje váš automobil servis či hledáte vhodný autoservis v okolí Mladé Boleslavi? Autoservis Tomáš Musil nabízí kompletní služby jako je autodiagnostika, programování řídících jednotek, výměna provozních kapalin, opravy po havárii a další služby za přijatelné ceny a v prvotřídní kvalitě.

Zajímá vás nová Škoda Kodiaq? Prohlédněte si aktuální ceník Škody Kodiaq a domluvte si testovací jízdu u autorizovaného dealera Auto-Poly!

Návštěvnost

TOPlist

Naše databáze již obsahuje 50 příruček a manuálů, 74 modelů vozů řazených mezi 26 značek a 131 modelových řad. Službu již používá 2432 spokojených zákazníků.

Dílenská příručka | www.dilenskaprirucka.cz
Dílenská příručka | www.dilenskaprirucka.cz

Copyright © 2013 - 2019 DílenskáPříručka.cz
Optimalizováno pro rozlišení 1280 x 800 a vyšší.
Pro plné zobrazení používejte prohlížeč Mozilla FireFox nebo Google Chrome.
Pokud naleznete autorské dílo, s jehož uveřejněním zde nesouhlasíte, kontaktujte nás.
Všechny soubory, které jsou na těchto webových stránkách ke stažení nejsou uloženy na tomto serveru.
Příručky a manuály k osobním, užitkovým vozidlům včetně motocyklů.
Partnerské odkazy